Kamil Żaboliocki z klasy ósmej zachęcał przedszkolaki do czytania

Uczeń klasy  VIII, Kamil Żabolicki przyjął zaproszenie przedszkolaków z grupy Dzielne Skrzaty i przeczytał im baśń Braci Grimm pt.: „Stoliczku nakryj się”.

Czytanie odbyło się we wszystkich trzech grupach. Kamil z dużym zaangażowaniem wykonał swoje zadanie, sprawiając tym samym wiele radości przedszkolakom. Dzieci z uwagą wysłuchały baśni i z niecierpliwością czekają na kolejną opowieść, dzięki której  przeniosą się w świat baśni,  czarów i magii, by wraz z bohaterami przeżywać ich niezwykłe przygody.

Głównym celem naszej akcji czytelniczej jest uświadamianie dzieciom i ich rodzicom znaczenia książek w życiu człowieka i rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród  przedszkolaków. Zdjęcia kliknij