Zajęcia opiekuńcze dla klas 1-3 i konsultacje dla klasy 8. i pozostałych klas. Terminy i zasady organizacji

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice i Nauczyciele!

1. Od poniedziałku, 25 maja 2020 r., uruchamiamy zajęcia opiekuńcze dla uczniów klas 1-3 i konsultacje stacjonarne z przedmiotów egzaminacyjnych dla ósmoklasistów.

2. Stacjonarne zajęcia dydaktyczne dla dzieci z klas 1-3 będą mogły się odbywać od momentu, gdy co najmniej połowa rodziców uczniów z danej klasy wyrazi chęć zapisania na nie swoje dzieci. Dotychczas dostaliśmy pozytywną odpowiedź od 2 do 5 rodziców na każdą klasę.

3. Konsultacje dla uczniów klasy ósmej będą odbywać się we wtorki, w godzinach:

– 11:30-12:30 – jęz. polski gr. I i matematyka gr.II;
– 12:30-13:30 – jęz. polski gr. II i matematyka gr. I;
– 13:30-15:30 jęz. angielski gr. I i gr. II (maksymalna ilość dzieci w grupie to 12 osób, a więc na jęz.angielskim dzieci z grupy II czekają na swoją kolej pod opieką nauczyciela świetlicy).

4. Od 1 czerwca 2020 r. ruszają też konsultacje dla uczniów klas 1-7. Harmonogram tych konsultacji podamy Państwu pod koniec następnego tygodnia.

5. Wytyczne, co do zachowania higieny w czasie zajęć opiekuńczych i konsultacji, deklaracje uczestnictwa dzieci w zajęciach opiekuńczych i konsultacjach oraz oświadczenia rodziców i opiekunów znajdują się stronie sp-rogozino.pl, w zakładce „Dokumenty do pobrania” lub poniżej. Przed wysłaniem dziecka do szkoły należy je wydrukować, wypełnić i zeskanowane lub sfotografowane, a następnie odesłać na adres sekretariat@sp-rogozino.pl. Można też wypełnić je osobiście w sekretariacie szkoły.

6. Nie przewidujemy dowożenia dzieci autokarem na konsultacje i zajęcia opiekuńcze. Rodzice dzieci mieszkających daleko od szkoły (3 km. – dzieci z klas 1-4; i 4 km. – dzieci z klas 5-8) otrzymają zwrot kosztów dowożenia własnym transportem lub zwrot za wykupiony bilet na komunikację regionalną.

Bezpośrednie linki do dokumentów

Deklaracja udziału dziecka w konsultacjach stacjonarnych

Zgoda i oświadczenie rodziców na zajęcia opiekuńcze w kl. I-III

Procedura zapewnienia bezpieczeństwa w czasie organizacji zajęć w klasach 1-3