Dożywianie i stypendium szkolne

W Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Radzanowie istnieje możliwość ubiegania się o organizację dożywiania (obiadów w szkole) oraz otrzymania stypendium szkolnego.

Kryteria dochodowe:

• stypendium szkolne do 528 zł. netto na osobę w rodzinie. Wnioski należy składać do 15 września 2020 r. Wnioski do pobrania na stronie GOPS Radzanowo lub bezpośrednio w instytucji. Preferowana jest ta druga droga, bowiem pozwala ona na bezpośredni kontakt z pracownikiem socjalnym, który wyjaśni całą procedurę składania wniosków.
  • dożywianie 792 zł. netto na osobę w rodzinie. Wnioski do pobrania na stronie GOPS Radzanowo lub bezpośrednio w instytucji. Preferowana jest ta druga droga, bowiem pozwala ona na bezpośredni kontakt z pracownikiem socjalnym, który wyjaśni całą procedurę składania wniosków.

Po uruchomieniu dożywiania będzie istniała możliwość wykupienia obiadów dla pozostałych chętnych dzieci. Poinformujemy o tym w osobnej wiadomości. Po tym chętnych rodziców prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły 24 263 77 77 lub pod adresem e-mail: sekretariat@sp-rogozino.pl

Szczegóły na stronie GOPS Radzanowo. Link do strony: https://www.radzanowo.pl/jednostki-gminne/gminny-osrodek-pomocy-spolecznej