Znowu zagraliśmy w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Już po raz kolejny nasze dzieci wzięły udział w akcji charytatywnej Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Mali wolontariusze, wraz z ich opiekunem Marleną Kącicką, kwestowali całe przedpołudnie w Rogozinie. Po południu młodzi artyści zagrali w Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie. Dziękujemy solistkom: Laurze Fleming i Paulinie Chmielewskiej, zespołowi muzycznemu „Iluzja” z klasy IIIb i zespołowi No Name.

W Radzanowie wystąpili też nasi absolwenci  – zespół rockowy ADHD, i dzieci trenujące japońską sztukę obrony aikido.

Dzieci zostały przygotowane przez nauczycieli: Małgorzatę Majewską, Norberta Pałysę, Jerzego Jakowskieo i Roberta Majewskiego. Dziękujemy również rodzicom za pomoc w transporcie dzieci na koncert. Zdjęcia: Joanna Lubarska i CKiS w Radzanowie.