Wpisy z Sierpień, 2018

Rozkład jazdy szkołobusa

Publikujemy rozkład jazdy szkołobusa. Rozkład obowiązuje od 3 września 2018 r. W pierwszym tygodniu nauki klasy wracają do domu kursami wyszczególnionymi w drugim dokumencie „Godziny odjazdów poszczególnych klas”. W kolejnych tygodniach, po pojawieniu się zajęć dodatkowych, ustalona zostanie indywidualna lista odjazdów dzieci ze szkoły.

Rozkład jazdy szkołobusa

Mały wielki krok w rozbudowie szkoły

Rusza rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie. Staraniem wójta gminy Radzanowo Sylwestra Ziemkiewicza i dyrektora ZSP w Rogozinie Roberta Majewskiego rozpoczęto pracę na wykonaniem przyłącza energetycznego. Ten skromny, ale zarazem ważny etap, warunkuje rozpoczęcie dalszych prac. Niebawem kolejne etapy rozbudowy, o czym będziemy relacjonować na bieżąco. Poniżej kilka zdjęć z wykonywanych prac

Początek roku szkolnego w szkole i w przedszkolu: 3 września 2018 r. Przedszkole godz. 8:00, szkoła godz. 9:00

Informujemy, że uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019 dla dzieci szkolnych (klasy I-VIII) odbędzie się 03 września 2018 r. (poniedziałek), o godz. 09:00 na dziedzińcu szkoły, a w przypadku nieodpowiedniej pogody na sali sportowej.

Przedszkole rozpoczyna pracę również 03 września 2018 r. o 06:30 i pracuje do 16:30, a więc zgodnie z całorocznym harmonogramem pracy.

Uroczyste spotkanie dzieci, rodziców, nauczycieli i dyrekcji odbędzie się tego samego dnia (03 września 2017 r.), o godz. 08:00 na dziedzińcu szkoły, a w przypadku nieodpowiedniej pogody w sali sportowej.

Terminy podpisywania umów do przedszkola

Informujemy, że umowy przyjęcia dziecka do Przedszkola Samorządowego w Rogozinie będą gotowe do podpisania podczas Dni Otwartych naszego przedszkola, tj. 29 sierpnia (środa), w godz. 08:00-12:00 i 30 sierpnia (czwartek), w godz. 12:00-16:00.
Jeżeli oba terminy okażą się dla Państwa niedogodne, prosimy o kontakt z sekretariatem (24 263 77 77) w celu umówienia innego terminu pod koniec sierpnia. Zapraszamy do sekretariatu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie, ul. Mazowiecka 25.