Wpisy z Sierpień, 2019

Opublikowano rozkład jazdy szkołobusa

Na stronie szkoły, w zakładce „Dokumenty do pobrania”, zamieszczono rozkład jazy szkołobusa, dowożącego dzieci do naszej placówki. Bezpośredni link do pliku tutaj http://sp-rogozino.pl/…/Rozk%C5%82ad-jazdy-autobus%C3%B3w-d…

Informujemy również, że 2 września, a więc w dniu rozpoczęcia roku szkolnego, ze względu na innych charakter tego dnia, kursy będą nieco różnić się od standardowych. Kursy poranne rozpoczną się godzinę później, a więc do czasu odjazdu podanego w rozkładzie należy dodać jedną godzinę. Kursy powrotne będą o godzinie 10:00 dla dzieci z klas 1-4 i o 11:00 (o ile zbierze się grupa chętnych) dla dzieci z klas 5-8

Początek roku szkolnego w szkole i w przedszkolu: 2 września 2019 r. Przedszkole godz. 8:00, szkoła godz. 9:00

Informujemy, że uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020 dla dzieci szkolnych (klasy I-VIII) odbędzie się 02 września 2019 r. (poniedziałek), o godz. 09:00 na dziedzińcu szkoły, a w przypadku nieodpowiedniej pogody na sali sportowej.

Przedszkole rozpoczyna pracę również 02 września 2019 r. o 06:30 i pracuje do 16:30, a więc zgodnie z całorocznym harmonogramem pracy.

Uroczyste spotkanie w przedszkolu dzieci, rodziców, nauczycieli i dyrekcji odbędzie się tego samego dnia (2 września 2019 r.), o godz. 08:00 na dziedzińcu szkoły, a w przypadku nieodpowiedniej pogody w sali sportowej.

Dni otwarte w przedszkolu. Zapraszamy!

Zapraszamy naszych przedszkolaków i ich rodziców do wzięcia udziału w dniach otwartych, które odbędą się w naszym przedszkolu w dniach 28 sierpnia (środa), w godz. 8:00-12:00 i 29 sierpnia (czwartek), w godz. 12:00-16:00.

Rodzice i dzieci będą mieli okazję zapoznać się z kadrą pedagogiczną i rozkładem dnia. Dzieci będą mogły również pobawić się przedszkolnymi zabawkami i poznać niektórych rówieśników.

W tych dniach będą również gotowe do podpisania przez rodziców/opiekunów umowy przyjęcia dziecka do Przedszkola Samorządowego w Rogozinie.

Jeżeli oba terminy okażą się dla Państwa niedogodne, prosimy o kontakt z sekretariatem (24 263 77 77) w celu umówienia innego terminu pod koniec sierpnia. Zapraszamy do sekretariatu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie, ul. Mazowiecka 25.