Natalia Krupniewska z klasy IV zajęła 3. miejsce na Turnieju Wiedzy Pożarniczej

13 lutego 2019 r. w sali posiedzeń Urzędu Gminy Prezes Oddziału Gminnego ZOSP RP Jacek Gackowski przy udziale Wójta Gminy Radzanowo Sylwestra Ziemkiewicza przeprowadził eliminacje 42 edycji Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. 3. miejsce zajęła uczennica klasy czwartej Natalia Krupniewska

Celem Turnieju była popularyzacja znajomości przepisów ppoż. oraz zasad postępowania na wypadek powstania pożaru – zgodnie z wytycznymi Komendy Głównej PSP, Zarządu Głównego ZOSP RP oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Eliminacje przebiegły w dwóch grupach wiekowych (I – grupa uczniowie szkół podstawowych klasa I-VI, II – grupa uczniowie szkół podstawowych klasa VII-VIII) na szczeblu gminy.

Dla uczestników nagrody ufundował Wójt Gminy Radzanowo. Relacja zdjęciowa