Bal karnawałowy w przedszkolu

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.
20 lutego w naszym przedszkolu odbył się taki bal. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.

Po śniadaniu wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali balowej, gdzie jej wystrój wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Podczas balu, prowadzonego przez animatorów z „Bawidełka”, wszystkie dzieci tańczyły w rytm znanych dziecięcych i popularnych przebojów, brały udział w konkursach.

Jak na prawdziwy bal karnawałowy przystało nie zabrakło pięknych strojów. Zdecydowanie dominowały „Elsy” oraz superbohaterowie, ale nie zabrakło również rycerzy, baletnicy, strażaka, myszki czy policjanta. Relacja zdjęciowa kliknij