Piątek, 15 marca: Spotkanie z księdzem biskupem Piotrem Liberą. Zmiana organizacji dnia

Szanowni Państwo,

jutro, tj. w piątek 15.03.2019 r. odwiedzi naszą szkołę ksiądz biskup Piotr Libera. W spotkaniu uczestniczyć będą uczniowie klas: II, III, IV, VII i VIII. Spotkanie odbędzie się o godz. 10.30. Jeśli nie wrażają Państwo zgody na uczestniczenie Waszego dziecka w spotkaniu, prosimy o przesłanie informacji wychowawcy w wiadomości na dzienniku Librus.

Po spotkaniu zajęcia lekcyjne odbywają się zgodnie z planem do 14:00.

Uczniowie dojeżdżający szkołobusem busem wracają do domu o następujących godzinach:

11:15 – klasy I, II, III
12:50 – klasy V, VII, przedszkole
14:00 – klasy IV, VI, VIII

Świetlica szkolna czynna jest bez zmian. Na wcześniejszy powrót do domu wymagana jest zgoda pisemna rodziców/opiekunów, przekazana wychowawcy lub do sekretariatu szkoły przez dziecko lub przesłana na dzienniku szkolnym.

Rodzice dzieci dowożonych szkołobusem, którzy nie wyrażą zgody na wcześniejszy powrót dziecka do domu, proszeni są o samodzielne odebranie dziecka ze szkolnej świetlicy do godz. 16:30.

Z poważaniem,
dyrekcja i nauczyciele ZSP w Rogozinie