Poczytanki dziecięce: „Śnieżkę” przeczytała przedszkolakom Laura Fleming, uczennica klasy 7.

Uczennica naszej szkoły, Laura Fleming, przeczytała wszystkim przedszkolakom baśń „Śnieżka”. To kolejna odsłona naszej akcji czytelniczej „Poczytanki dziecięce”. Laura zrobiła to tak świetnie, że dzieci były zachwycone!

Morał baśni uświadomił im, że świat nie zawsze jest piękny i kolorowy. Życie królewny nie zawsze było łatwe – zwłaszcza jeśli pojawia się zła macocha i zazdrośnicy. Śnieżka musiała uciekać z zamku i błąkać się po ciemnym lesie, ale na szczęście spotkała tam siedmiu uczynnych krasnoludków i bardzo się z nimi zaprzyjaźnia. Pewnego dnia pojawia się także przystojny królewicz, ale niestety przybywł za późno… A może jednak nie? Przecież w baśniach zawsze wszystko kończy się dobrze.

Przedszkolaki podziękowały Laurze za pięknie przeczytaną baśń, która z pewnością zostanie w ich pamięci na długo. Zdjęcia kliknij