Egzamin ósmoklasisty odbędzie w naszej szkole bez przeszkód

Drodzy Rodzice,

dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Czesław Hińca w Rogozinie informuje, że nawet jeśli strajk nauczycieli nie zostanie zakończony, egzamin ósmoklasisty w naszej szkole odbędzie się bez przeszkód.

Harmonogram egzaminu ósmoklasistów:

1. język polski –15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) – godz. 9:00. Czas trwania: 120 min., dla uczniów z dostosowaniami warunków do 180 min.

2. matematyka –16 kwietnia 2019 r. (wtorek) – godz. 9:00. Czas trwania: 100 min., dla uczniów z dostosowaniami warunków do 150 min.

3.język obcy nowożytny (u nas jeż. angielski) –17 kwietnia 2019 r. (środa) – godz. 9:00. Czas trwania: 90 min., dla uczniów z dostosowaniami warunków do 135 min.

We wszystkie trzy dni zapraszamy ósmoklasistów do szkoły najpóźniej do 8:15. Chcemy jeszcze spotkać się młodzieżą, a ok. 8:30 wspólnie rozpocząć procedurę przeprowadzenia egzaminu, określoną w przepisach prawa.

Z poważaniem,
Robert Majewski,