Sebastian Piątkowski przeszedł do finału

8 kwietnia 2019 roku o godz. 9.00 w filii bibliotecznej nr 7 odbył się I etap konkursu czytelniczego „Świat według Andrzeja Maleszki”.

Do testu przystąpiło 78 uczestników, a wśród nich 5 naszych uczniów : Marcin Chyczewski, Maciej Lemański, Martyna Piasecka, Sebastian Piątkowski i Zuzanna Remplewicz, emocje jak zwykle sięgały zenitu… Do finału przeszedł Sebastian Piątkowski z klasy Vb. Gratulujemy i życzymy zwycięstwa w kolejnym etapie!

Uczniów do konkursu przygotowała nasza polonistka, Olga Sawicka.

Celem konkursu była popularyzacja twórczości Andrzeja Maleszki oraz rozbudzanie zainteresowań czytelniczych. W I etapie uczniowie musieli wykazać się znajomością dwóch książek z serii „Magiczne drzewo”, w II etapie finaliści zareklamują w wybranej formie swoją ulubioną książkę.