Zmiana zebrania z rodzicami w szkole

Szanowni Państwo,

zebranie z rodzicami dzieci szkolnych odbędzie 21 maja (wtorek) o godz. 16-tej. W tej sytuacji wcześniej planowane na 7 maja zebranie nie odbędzie się. Zebranie 21 maja z rodzicami będzie poświęcone przedstawieniu proponowanych oceń na koniec roku szkolnego i koncepcji organizacji roku szkolnego 2019/2020 w naszej placówce. W czasie spotkania odbędzie się mini-szkolenia na temat zdrowego odżywiania dzieci w domach.

Rodzice dzieci zagrożonych oceną niedostateczną otrzymają informację o tym fakcie na dzienniku Librus. Informacja zostanie przesłana do 10 maja (piątek). Prosimy o śledzenie korespondencji w dzienniku.

Rodzice/opiekunowie zainteresowani uzyskaniem informacji o możliwościach poprawy ocen i innych sprawach dydaktycznych i wychowawczych, proszeni są bezpośredni kontakt z wychowawcą klasy lub danym nauczyciel poprzez korespondencje w dzienniku lub spotkanie osobiste na terenie szkoły. Termin spotkania należy wcześniej uzgodnić z nauczycielem.

Z poważaniem,
dyr. ZSP w Rogozinie