Zapisy na zajęcia sportowo-pożarnicze

Stowarzyszenie „Nadzieja dla Wszystkich”, Ochotnicza Straż Pożarna w Rogozinie, Szkoła Podstawowa im. Czesława Hińca w Rogozinie oraz Urząd Gminy w Radzanowie organizują zajęcia sportowe dla dziewcząt i chłopców z klas IV-VII, rozwijające umiejętności sportowe w zakresie: piłki nożnej, lekkoatletyki oraz sportów pożarniczych.

W trakcie zajęć będziemy podnosić sprawność fizyczną, uczyć zachowania się w sytuacjach niecodziennych, wyrabiać poczucie odpowiedzialności, opanowania, dyscypliny, zachowania sportowego i kultury na boisku. Dzieci zapoznają się dodatkowo z zasadami zawodów sportowo-pożarniczych, sprzętem będącym na wyposażeniu OSP oraz będą rywalizować z rówieśnikami poprzez udział w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych.

Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów-nauczycieli oraz zawodowych strażaków 1-2 razy w tygodniu na Orliku, trawiastym boisku przyszkolnym, w Domu Ludowym oraz w trakcie wycieczek – np. wizyt w jednostce PSP w Płocku.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, dobrowolny, ale systematyczny. Dzieci będą objęte ubezpieczeniem. Zapraszamy.

Zgody na udział w zajęciach rozdaliśmy dzieciom w formie wydruku. Zgodę należy złożyć w sekretariacie szkoły do piątku, 7 czerwca 2018 r. Termin spotkania organizacyjnego zostanie ogłoszony po spłynięciu zgód.