Dni otwarte w przedszkolu. Zapraszamy!

Zapraszamy naszych przedszkolaków i ich rodziców do wzięcia udziału w dniach otwartych, które odbędą się w naszym przedszkolu w dniach 28 sierpnia (środa), w godz. 8:00-12:00 i 29 sierpnia (czwartek), w godz. 12:00-16:00.

Rodzice i dzieci będą mieli okazję zapoznać się z kadrą pedagogiczną i rozkładem dnia. Dzieci będą mogły również pobawić się przedszkolnymi zabawkami i poznać niektórych rówieśników.

W tych dniach będą również gotowe do podpisania przez rodziców/opiekunów umowy przyjęcia dziecka do Przedszkola Samorządowego w Rogozinie.

Jeżeli oba terminy okażą się dla Państwa niedogodne, prosimy o kontakt z sekretariatem (24 263 77 77) w celu umówienia innego terminu pod koniec sierpnia. Zapraszamy do sekretariatu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie, ul. Mazowiecka 25.