Gminne obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej

1 września delegacja naszej szkoły uczestniczyła w uroczystości gminnych obchodów 80. rocznicy II wojny światowej. Poczet sztandarowy Szkoły Podstawowej im. Czeslawa Hińca w Rogozinie, dyrektor szkoły Robert Majewski i opiekunka samorządu szkolnego Marlena Kącicka wzięli udział w Mszy Św. w intencji ojczyzny, odprawionej w kościele parafialnym w Radzanowie.

Potem wszystkie delegacje udały się na plac przed Radzanowską szkołą. Tam zabrali głos Sylwester Ziemkiewicz Wójt Gminy Radzanowo i przewodnicząca rady Gminy Radzanowo Jolanta Sochacka.

Wieczorem, przed kościołem w Radzanowie miało miejsce wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, które poprowadził ks. Kuć. Uczestniczyła w nim nasza 25. Drużyna Harcerska „Wilcza Wataha”, prowadzona przez druhów Iwonę Zalewską i Kamila Jakubowskiego, nauczycieli naszej szkoły.