W sobotę, 21 września, odbędzie się kolejne już Święto Szkoły. Rozpoczynamy już o 10:00 ślubowaniem klasy pierwszej.

Potem zapraszamy całą społeczność szkolną na pyszne kanapki, ciastka, kawę i herbatę. To znakomita okazja do rozmów i wspomnień.

O 11:00 rozpocznie muzyczny Koncert Pokoleń, w wykonaniu uczniów, absolwentów i nauczycieli naszej szkoły.

W trakcie Święta Szkoły zaprezentujemy jej historię i dzień dzisiejszy. Wspomnimy sylwetki patrona Czesława Hińca i zmarłego w grudniu ubiegłego roku jego syna Waldemara, który od lat był związany z naszą placówką.

Święto Szkoły jest wspólnym dziełem całej społeczności naszej szkoły, jednak na szczególną uwagę zasługuje ogromny wkład pracy włożony przez najwspanialszych na świecie rodziców naszych dzieci, których pracę koordynuje jak zawsze niezastąpiona Rada Rodziców.

ZAPRASZAMY!