1. miejsce indywidualnie i 2. drużynowo na XX Jesiennym Biegu Przełajowym Na Mazowszu

Udział naszych uczniów w XX Jesiennym Biegu Przełajowym Na Mazowszu zakończył się dużym sukcesem. Tomasz Wojciechowski z klasy trzeciej wygrał swoją kategorię wiekową, a cała drużyna szkolna zajęła drugie miejsce.

W radzanowskich zawodach uczestniczyła grupa siedemdziesięciu pięciu uczniów z naszej szkoły. Każdy z nich pobiegł dystansie odpowiednim do swojego wieku. Wszyscy świetnie poradzili sobie z dystansem, zdobywają punkty do kategorii drużynowej.

Na nasz sukces zapracowali wszyscy uczestnicy od klasy pierwszej do klasy ósmej. Dziękujemy nauczycielkom klas I-III (Krystynie Tron, Małgorzacie Majewskiej, Annie Śliwińskiej, Justynie Drajkowskiej i Agnieszce Jastrzębskiej) i nauczycielom w-fu w klasach starszych (Iwonie Zalewskiej i Norbertowi Pałysie) za przygotowanie sportowe naszych uczniów.

A oto wszystkie punktowane miejsca naszych reprezentantów:

Klasa I:
Lena Nowak- 3 miejsce