Uwaga rodzice i uczniowie klasy 8: warsztaty w Jagiellonce

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły w Płocku ma przyjemność zaprosić Państwa uczniów na III edycję Warsztatów w Jagiellonce.

Zajęcia dla uczniów klas ósmych będą odbywać się według załączonego harmonogramu w wybrane soboty w godzinach 10.00 – 12.00 w siedzibie naszej szkoły. Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie szkoły (numer telefonu 24 364 59 20) lub pod adresem e-mail: sekretariat@lwj.edu.pl

Bardzo prosimy o przekazanie informacji uczniom. Przedstawiciele naszej szkoły dostarczyli materiały promocyjne do Państwa szkoły.

W ubiegłym roku szkolnym warsztaty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i pragniemy, żeby nasze przedsięwzięcie edukacyjne na stałe wpisało się na listę działań oświatowych prowadzonych w naszym mieście.

Szczegółowy harmonogram i informacje dodatkowe znajdują się  w załączniku: