Przedszkolaki z ekopomysłem

Dwie grupa przedszkolne „Odważne krasnoludki” oraz „Mali Odkrywcy” wzięli udział w warsztatach pn. „Ekopomysł – twórcze warsztaty upcyklingowe”. Zajęcia były doskonałą formą poznania pojęć takich jak recykling, upcykling. Wszystko odbyło w formie wspaniałej zabawy. Ponadto dzieci dowiedziały się jak zmieniając drobne elementy swojego zachowania, dbać o środowisko i być ekologicznym. Na koniec warsztatów każde dziecko wykonało klauna ze starych, niepotrzebnych płyt CD.

Dziękujemy Pani Emilii Winiarskiej za świetnie przekazaną wiedzę oraz materiały informacyjne.

Projekt został dofinansowany z programu „Decydujesz, pomagamy” Fundacji TESCO. Organizatorem warsztatów była Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej „Młodzi Razem”. Przedszkolnym koordynatorem projektu była Kamila Zielińska.