Przedszkolaki w Happy Parku

Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni a także integracja dzieci.

Miłe wrażenie zrobiła na nas pani, która przywitała naszą grupę i oznajmiła o umowach i zasadach jakie panują podczas owego pobytu w sali. Następnie czym prędzej udaliśmy się do szatni gdzie po zdjęciu wierzchniej odzieży i obuwia ruszyliśmy do zabawek, które już na nas czekały. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja, składająca się z labiryntu, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji i nie brakowało dzielnych i odważnych, aby ją pokonać.

Dzieci brały też udział w konkurencjach sprawnościowych. Z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcia, korzystając z mini pojazdów, dmuchanych skakańców, armatek na piłeczki, elektronicznych samochodów, koników.

Każdy kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć.

Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do przedszkola. Uśmiechy i przeżycia towarzyszyły dzieciom przez następne godziny, i już pytają kiedy ponownie tam pojedziemy. Relacja zdjęciowa kliknij…