Uwaga! Ważne! Spotkanie indywidualne z rodzicami dzieci z klas od 1. do 7.

Szanowni Państwo,

w ostatnich dwóch tygodniach odbyło się szereg spotkań zespołów nauczycielskich, uczących w klasach 1-7 (klasę ósmą omówiliśmy wcześniej i odbyliśmy spotkanie z rodzicami). Omówiono na nich funkcjonowanie edukacyjne i wychowawcze poszczególnych dzieci. Dokonaliśmy dogłębnej analizy wszystkich dzieci, chcąc utrzymać dobry poziom wielu z nich i szybko zaradzić spadkowi kilkorga.

Dalszym etapem będą spotkania nauczycieli z Państwem – a konkretnie z wybranymi rodzicami dzieci, które wymagają szczegółowego omówienia ich funkcjonowania edukacyjnego i wychowawczego. W tym celu wychowawcy i nauczyciele skontaktują się z wybranymi rodzicami, zapraszając ich na spotkanie. Odbędzie się ono 12 listopada, we wtorek, w godz. 15:00-17:00. Konkretną godzinę zaproszenia przedstawią wybranym rodzicom nauczyciele.

Uwaga! Nie wszyscy rodzice otrzymają zaproszenie. Oznacza to tylko tyle, że nauczyciele, w przypadku rodziców niezaproszonych, nie widzą powodu do interwencji. Natomiast nie oznacza to, że rodzice nie zaproszeni nie mogą skorzystać ze spotkania z nauczycielami. Jeśli Ci z Państwa, którzy nie otrzymali zaproszenia jednak chcieliby spotkać się z nami, zapraszamy 12 listopada (wtorek), w godz. 15:00-17:00.

Z poważaniem,
dyr. ZSP w Rogozinie