Harmonogram najbliższych spotkań z rodzicami

Szanowni Państwo,

poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań z rodzicami dzieci szkolny do końca roku 2019. Uwaga – uległ on nieco modyfikacji, ze względu na przygotowywane dla Państwa szkolenie z niezwykle istotnego problemu, z jakim borykają się dzieci i zarazem rodzice – fonoholizmu, nałogowego i niekontrolowane korzystanie z telefonów komórkowych.

Harmonogram spotkań z rodzicami:

– 05 listopada – zebranie nie odbędzie, ze względu na zmianę formuły spotkań na indywidualne w dniu 12 listopada.

– 12 listopada (wtorek), godz. 15:00-17:00 – spotkanie z wybranymi przez nauczycieli lub chętnymi rodzicami dzieci z klas 1-7 (informację przesłano w poprzedniej wiadomości);

– 21 listopada (czwartek), godz. 16:00 – szkolenie dla rodziców „Fonoholizm, nałogowe i niekontrolowane korzystanie z telefonów komórkowych”. W trakcie szkolenia nauczyciele przedstawią rodzicom informacje o zagrożeniach na I semestr i propozycjach ocen. Pamiętajmy! Zagrożenia i propozycje ocen można na bieżąco monitorować przeglądając oceny dziecka na dzienniku Librus. Ostateczna informacja o zagrożeniach i propozycjach zostanie państwu przesłana na dzienniku Librus do 17 grudnia.

17 grudnia, wtorek, godz. 16:00 – spotkanie z wybranymi przez nauczycieli lub chętnymi rodzicami dzieci z klas 1-8.

Z poważaniem,

dyr. ZSP w Rogozinie