Dzień Dyni w przedszkolu i w szkole

W poniedziałek, 30 października, od rana królował kolor pomarańczowy. Wszystko za sprawą gwiazdy tego dnia i królowej warzyw – dyni.

Ten dzień wypełniony był licznymi zabawami integracyjnymi. W szkole samorząd uczniowski zorganizował bal przebierańców, a przedszkolaki przystąpiły do wykonania dyniowych stworków. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością i jednocześnie świetnie się bawiły. Wszyscy byli zachwyceni efektem końcowym.

Dzień Dyni dla naszych przedszkolaków był wyjątkowy, pozwolił im zapoznać się z różnorodnością dyń oraz wzbogacił ich wiedzę na ich temat. Na zakończenie zabawy wychowawczyni starszaków, Kamila Zielińska, wręczyła każdemu dziecku słodki upominek w postaci czekoladowych, dyniowych cukierków.

Opiekunką samorządu uczniowskiego jest nauczycielka plastyki Marlena Kącicka.