Dzień pluszowego misia

25 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

W naszym przedszkolu to święto jest już tradycją. Tego dnia dzieci przychodzą do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami, opowiadają o swoich maskotkach, słuchają czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, uczą się wiersza o misiu, bawią się w starego niedźwiedzia, tańczą z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia” oraz degustują miód.
Tegoroczne święto wywołało u dzieci wiele uśmiechów i radości. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.
Zdjęcia kliknij