Szkolni kolędnicy złożyli świąteczne życzenia

W środę, 18 grudnia, szkolni kolędnicy odwiedzili zakłady pracy i urzędy. Ponieśli Dobrą Nowinę o Narodzeniu Pańskim, śpiewali kolędy i składali życzenia. Na ręce wójta gminy Radzanowo Sylwestra Ziemkiewicza, Marioli Lorenc – skarbnik gminy Radzanowo, oraz Marcina Kuczkowskiego – sekretarza urzędu gminy w Radzanowie złożyli świąteczne i noworoczne życzenia dla mieszkańców całej gminy Radzanowo i pracowników urzędu. Kolędnicy kolejno odwiedzili też firmę Agrobud, Bank Spółdzielczy „Mazowsze”, Starostwo Powiatowe w Płocku i redakcje Gazety Wyborczej Płock i Tygodnika Płockiego. Kolędnicy składali życzenia w imieniu całej społeczności szkolnej. Wszędzie spotkali się z gorącym przyjęciem. Wrócili obdarowane słodyczami i drobnymi suwenirami.

W tegorocznym kolędowaniu uczestniczyły dzieci przygotowane przez nauczycieli: Norberta Pałysę, Jerzego Jakowskiego (CEKiS w Radzanowie) i Roberta Majewskiego.

Zdjęcia kliknij