Rogozińska biblioteka pomogła dzieciom czekać na Świętego Mikołaja

W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja w czwartek, 19 grudnia, dzieci z klasy pierwszej wzięły udział w czytaniu książki „Ekspres Polarny” napisanej oraz zilustrowanej przez Chrisa Van Allsburga.  Wyruszając w niezwykłą podróż z bohaterem książki dowiedziały się czym jest tytułowy Ekspres Polarny, spotkały elfy, Świętego Mikołaja i poczuły magię świąt Bożego Narodzenia i oczywiście, co najważniejsze wszyscy słyszeli dźwięk dzwonka sań Świętego Mikołaja, a słyszą go tylko ci, których prawdziwa wiara w niego nigdy nie gaśnie.

Oczekiwanie na Świętego Mikołaja zawdzięczamy pracownikom biblioteki: Beatę Kapowickiej i Mariuszowi Misiakowi i nauczycielkom klasy pierwszej: Krystynie Tron i Agnieszce Jastrzębskiej.

Zdjęcia kliknij