Mikołajkowa wycieczka na PGE Narodowy

W poniedziałek, 16 grudnia br. uczniowie z klasy V i IV wzięli udział w mikołajkowej wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem zwiedzania był wielofunkcyjny stadion sportowy – PGE Narodowy. Pan przewodnik oprowadził uczniów po obiekcie oraz przekazał im najważniejsze informacje na temat konstrukcji i historii stadionu. Podczas trasy uczestnicy zobaczyli m.in. pomieszczenia strefy zawodniczej wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej, zwiedzili szatnię, w której do meczów Mistrzostw Europy przygotowywali się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski oraz centrum medialne PGE Narodowego, które przeznaczone jest dla dziennikarzy.

Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w parku trampolin Jump World. Po krótkim przeszkoleniu uczestnicy mogli samodzielnie korzystać z atrakcji oferowanych przez park tj. basenu z gąbkami, ścieżek akrobatycznych, areny głównej, toru ninja, tyrolki, strefy siatkówki, strefy piłki nożnej, strefy Spidermana, zjeżdżalni i toru przeszkód. Szaleństwo w parku trampolin zagwarantowało wycieczkowiczom wyładowanie emocji, nabór pozytywnej energii oraz świetną zabawę. Organizatorkami wycieczki były wychowawczynie: Olga Sawicka i Agnieszka Wójcik. Pomagał im Iwona Zalewska.

Relacja zdjęciowa z wycieczki kliknij