Szkolne jasełka

Ostatni dzień przed przerwą świąteczną przebiegł w naszej szkole pod hasłem jasełek. Inscenizacja, przygotowana przez katechetkę Agnieszkę Tyńską, otrzymała w tym roku wymiar poetycki i filozoficzny. Dotykała istoty świąt Bożego Narodzenia. Dla Boga nie ma nic niemożliwego; Bóg przyjmuje ludzką naturę i staje się człowiekiem. Przychodzi w postaci Dziecięcia, żeby objawić się człowiekowi. Podczas uroczystości wręczono nagrody przyznane w Rodzinnym Konkursie na najpiękniejszy Piernik Bożonarodzeniowy. Relacja z konkursu po świętach.

Słowu towarzyszyła muzyka. Zagrał i zaśpiewał szkolny zespół No Name. Nauczyciele zaangażowani w tegoroczne jasełka: Agnieszka Tyńska, Olga Sawicka, Marlena Kącicka, Norbert Pałysa, Jerzy Jakowski (CEKiS w Radzanowie). Relacja zdjęciowa z jasełek kliknij