Harmonogram pracy szkoły do 24 maja 2020 r.

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice i Nauczyciele!

zgodnie z informacją Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego, podaną na konferencji prasowej w dniu 24 kwietnia 2020 r., kształcenie zdalne będzie kontynuowane do 22 maja 2020 r., a zatem ewentualny powrót do szkół może nastąpić 25 maja 2020 r., ale to jeszcze będzie potwierdzone przez MEN.

W tej sytuacja kalendarz roku szkolnego w naszej szkole nie ulega zmianie. Oznacza to, że w dniach 27-30 kwietnia obowiązuje w naszej szkole przerwa od zajęć dydaktycznych. Jest to zgodne z ustaleniami z września 2019 r., zatwierdzonymi przez Radę Pedagogiczną ZSP w Rogozinie i zaakceptowanymi przez Radę Rodziców naszej placówki. o tym informowaliśmy Państwa już we wrześniu.

I ostatnia sprawa na dziś: egzamin ósmoklasistów odbędzie się w dniach 16,17,18 czerwca 2020 r., o ile sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju nie pogorszy się.

Dyrektor ZSP w Rogozinie