Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19 dosłownie  z dnia na dzień zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość i możemy śmiało ogłosić nasz wspólny sukces dydaktyczny.

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Wszyscy pracowaliśmy wytrwale – dzieci, rodzice i nauczyciele. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników. W załączniku prezentujemy zdjęcia z zakończenia roku szkolnego dla klasy ósmej, która tego dnia pożegnała się z naszą szkołą i jako jedyna miała w marę „normalną” uroczystość odebrania świadectw.

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia 1 września, we wtorek. Zdjęcia autorstwa Michała Gąsiorowskiego kliknij