Nowe monitory interaktywne zamontowane w trzech klasach

Czerwiec i lipiec okazały się bardzo pracowite dla Rady Rodziców przy Zespole Szkolno Przedszkolnym w Rogozinie. W wyniku bardzo skrupulatnych i dokładnych analiz, wielogodzinnych rozmów oraz owocnych spotkań Rada Rodziców wyłoniła na drodze przetargu kontrahenta, który zobowiązał się dostarczyć oraz zamontować statyw do monitora interaktywnego oraz dwa monitory multimedialne w Szkole Podstawowej im. Cz. Hińca w Rogozinie. Rada Rodziców podjęła współpracę z firmą DanTech z Płocka, która od 1997 r. zachowuje wysoką jakość oraz współpracuje ze starannie dobranymi producentami sprzętu, dzięki czemu mamy pewność, że oferowane urządzenia będą działać bez zarzutu.

W połowie lipca 2020 r. firma dostarczyła oraz zamontowała statyw do monitora typ Avtek TouchScreen Mobile Stand Pro oraz dwa monitory multimedialne LG 65TR3BF. Sale numer 15 i 22a Szkoły Podstawowej zyskały nowoczesny sprzęt, który urozmaici metody oraz formy pracy z uczniami, a także poprawi poziom i warunki kształcenia.

Rada Rodziców od początku kwietnia do końca lipca 2020 r. sumiennie pracowała, aby pozyskać dodatkowe środki – poprzez złożenie do Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej WNIOSEK O GRANT w ramach komponentu „Regranting środków Levi Strauss Foundation na terenie powiatów płockiego, gostynińskiego i sierpeckiego”, realizację przyznanego dofinansowania oraz sprawozdania końcowego. W ciągu czterech miesięcy pracy Rady Rodziców, reprezentowanej przez panią Ewę Kukawską oraz panią  Martę Ostrowską, Szkoła Podstawowa im. Cz. Hińca w Rogozinie zyskała sprzęt o łącznej kwocie 18 787,00 zł. Środki finansowe przekazane przez PLOT na wspieranie działalności statusowej szkoły, należy rozumieć jako wspieranie celów i zadań szkoły jako instytucji oświatowo – wychowawczej zajmującej się kształceniem i wychowywaniem.

Jesteśmy pewni, iż realizacja GRANTU przyniesie bardzo duże korzyści społeczności szkolnej w najbliższym latach.

Zdjęcia kliknij