Wrześniowe zebrania i spotkania z Rodzicami

Drodzy Rodzice!

W czwartek, 3 września, zapraszamy Państwa na spotkanie w sprawie omówienia funkcjonowania przedszkola i szkoły w dobie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Podczas spotkania zapoznamy Państwa z obowiązującymi w szkole wytycznymi, odpowiemy na pytania i – mamy nadzieję – rozwiejemy obawy i wątpliwości.

Harmonogram spotkań: godz. 15:00-15:30 dla Rodziców dzieci przedszkolnych; 15:45-16:15 dla Rodziców dzieci z klas I-IV; 16:30-17:00 dla Rodziców dzieci z klas V-VIII. Spotkania odbędą się na dziedzińcu szkoły. W przypadku niepogody zaprosimy Państwa do budynku szkoły.

Organizacyjne zebrania z rodzicami poszczególnych klas i grup przedszkolnych (omówienie spraw klasy/grupy, podpisanie zgód na zajęcia itp.) odbywać się będą w trzecim tygodniu września (między 14 a 18 września). Wychowawcy podadzą terminy indywidualnie. Aby uniknąć dużego zgromadzenia, nie przewidujemy wówczas zebrania ogólnego.

Na spotkania prosimy zabierać ze sobą maseczki ochronne.