1 września spotkanie tylko w grupach klasowych

Ze względu na zapowiadaną w prognozach kiepską pogodę zdecydowaliśmy się w dniu 1 września zrezygnować z ogólnego spotkania nauczycieli ze wszystkimi uczniami na boisku Orlik.
W tej sytuacji zapraszamy uczniów na godz. 9:00 na spotkania z wychowawcami swoich klas. Nauczyciele będą czekać na uczniów w wyznaczonych klasach od godz. 8:00. Po spotkaniu, tj. ok 9:45, dzieci będą mogły wrócić do domów.
Po spotkaniu nauczycieli i dzieci, które potrwa ok. 45 minut, możliwe będzie spotkanie chętnych rodziców z wychowawcami klas.
Dzieci czekające na rodziców oraz na transport powrotny szkołobusem będą przebywać na świetlicy pod opieką wychowawców świetlicy. Świetlica w dniu 1 września czynna będzie do godz. 11:30.
Przypominamy, że przebywanie uczniów w częściach wspólnych szkoły (korytarze, szatnia) wiąże się z zakładaniem maseczek ochronnych.