Słowo na nowy rok szkolny

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice i Nauczyciele!

Dziś po raz pierwszy w historii naszej placówki nie spotkaliśmy się na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego. To będzie rok szkolny inny niż dotychczasowe. Sprawiła to nadzwyczajna w kraju i na świecie sytuacja. Nauczyciele, pracownicy przedszkola i szkoły oraz uczniowie i ich rodzice, a także dyrekcja i władze samorządowe mierzą się z licznymi wyzwaniami, spowodowanymi przez pandemię. Wspólnie odnajdźmy się w nowych okolicznościach, konsekwentnie stosujmy procedury bezpieczeństwa, zmieńmy przyzwyczajenia i nawyki, zaakceptujmy nowe rozwiązania organizacyjne. Wierzę, że damy radę!

Uczniom życzę samych piątek i szóstek, rodzicom spokoju i zadowolenia z pociech i pracy ZSP w Rogozinie, nauczycielom i pracownikom szkoły wytrwałości i sukcesów zawodowych.

Szczęśliwego nowego roku szkolnego!

Dyrektor ZSP w Rogozinie