Rada Rodziców podsumowuje współpracę z firmą Levi Strauss Płock

Szanowni Państwo,

czas podsumować działania w ramach tzw. Community Day, dnia w którym pracownicy zatrudnieni w płockim zakładzie Levi Strauss robią coś pożytecznego dla lokalnego środowiska, a zarazem coś fajnego i oryginalnego. Współpracę z Levi’sem zawdzięczamy pani Jolancie Brudzyńskiej mieszkance Rogozina, która pracuje w płockiej fabryce.

W 2017 r. Community Day odbywał się pod hasłem szeroko rozumianej tolerancji. Piętnaście pań, które pracują w zakładzie Levi’s, odwiedziło naszą szkołę i  wspólnie z uczniami i nauczycielami wykonało kompozycję plastyczną, a ukończone makaty zawisły w każdej klasie. Tego roku w ramach Dnia Wspólnoty Levi’s przeprowadził również akcję „Giving Back to School”, polegającą na wykonaniu regałów ze skrzynek po jabłkach oraz kwietników z materiałów przeznaczonych do recyklingu. W kolejnym roku szesnaście wolontariuszek (pracownic Levi’sa) uczyło dzieci z klas I-IV kroju i szycia. Pod ich czujnym okiem dzieci wykonały poduszki, które ozdobiły później kolorowymi aplikacjami i guzikami, a skończone przepiękne prace uczniowie wzięli do domów.

Dzięki wspaniałej akcji firmy Levi Strauss, mającej na celu rozwijanie związków w ramach Dnia Wspólnoty możliwy był kolejny projekt realizowany w ubiegłym roku szkolnym. Był  to Grant w ramach komponentu „Regranting środków Levi Strauss Foundation na terenie powiatów płockiego, gostynińskiego i sierpeckiego”. Dzięki środkom finansowym przekazanym przez PLOT na wspieranie działalności statusowej szkoły nasza placówka zyskała kolejne monitory multimedialne.

Rada Rodziców pragnie serdecznie podziękować pani Joli Brudzyńskiej oraz jej koleżankom z pracy za wybór Szkoły Podstawowej im. Czesława Hińca w Rogozinie, za zaangażowanie i pracę oraz za cudowne podejście do dzieci. To co się wydarzyło w ciągu ostatnich 3 lat to zasługa fantastycznych ludzi pracujących w płockiej fabryce Levi’s. Jesteśmy bardzo wdzięczni i liczymy na współpracę w kolejnych latach.

Podziękowania składamy najwspanialszemu Dyrektorowi Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie za możliwość przeprowadzenia akcji z udziałem firmy Levi Strauss oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za aktywne zaangażowanie się w Dzień Wspólnoty oraz pomoc podczas realizacji akcji.

Pragniemy również podziękować paniom z Anielskiego Kredensu, które poświęciły swój czas i pomagały podczas przygotowań, a także podczas realizacji projektu Community Day.

Oczywiście dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom i dzieciom za chęci do pracy, za zainteresowanie oraz za wzorową współpracę. Bez Was nie było by tych akcji.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy i liczymy na kolejne piękne i rozwijające projekty realizowane w ramach Community Day z firmą Levi’s.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Czesława Hinca w Rogozinie