Nasi uczniowie laureatami konkursu „Orły języka angielskiego”

Sześcioro naszych uczniów zostało laureatami konkursu „Orły języka angielskiego”. Konkurs odbył się pod koniec ubiegłego roku szkolnego, więc dopiero teraz dzielimy się tą wspaniałą informacją.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych od klasy 2. do 8. Rozegrany został  w 4 kategoriach wiekowych: kl 2, kl 3-4, kl 5-6, kl 7-8. W konkursie sprawdzana była znajomość zagadnień leksykalnych, gramatycznych, jak również wiedza o krajach anglojęzycznych. Konkurs odbył  się w formie internetowej i został przygotowany w taki sposób, by jego uruchomienie i przeprowadzenie było bardzo proste dla wszystkich, bez względu na wiek czy umiejętności obsługi komputera.

Konkurs miał formę testu składającego się z 21 zadań zamkniętych jednokrotnego wyboru. Do każdego zadania indywidualnie został ustalony maksymalny czas na jego rozwiązanie. Po wybraniu odpowiedzi nie można było wrócić do zadania. Maksymalnie można było otrzymać 26 punktów.

Z naszej szkoły wzięło udział 11 uczniów z klas 2, 3 oraz 5. Sześcioro uczestników otrzymało tytuł laureata:

Mateusz Stachowicz (klasa 3)22 pkt., laureat V miejsca w kraju;

Kacper Rękawiecki (klasa 3)21pkt., laureat VI miejsca w kraju;

Tomasz Wojciechowski (klasa 4)20 pkt., laureat VII miejsca w kraju;

Małgorzata Gałka (klasa 4)18 pkt., laureatka IX miejsca w kraju;

Krzysztof Paduchowski (klasa 4)18 pkt., laureat IX miejsca w kraju;

Michalina Malinowska (klasa 6)18 pkt., laureatka IX miejsca w kraju;

Pozostałe osoby również uzyskały wyniki na dobrym poziomie, niektórym zabrakło zaledwie jednego lub dwóch punktów do otrzymania tytułu laureata.

Dzieci do konkursu przygotowała nauczycielka języka angielskiego, Joanna Lis.

Gratulujemy!

Dyplomy laureatów kliknij