Drugoklasiści hodują rośliny

Mimo, że aura za oknem nas nie rozpieszcza, jest szaro i buro, to w miniony czwartek uczniowie z klasy II podjęli się bardzo odpowiedzialnego zadania i dodali trochę kolorów w swojej klasie. Kierowani przez ich nauczycielki posadzili kwiaty. Zobowiązali się także do codziennej pielęgnacji swojej roślinki w Sali: podlewanie i doglądanie. Pomysł bardzo spodobał się uczniom, którzy z uśmiechem na twarzach oraz dużym zaangażowaniem pracowali przy roślinach.

Kącik przyrody jest częścią wspólnego gospodarstwa klasowego, w którym trzeba zarządzać i wciąż czuwać nad porządkiem. Zadanie było poprzedzone krótką pogadanką. Samodzielność dzieci, a zarazem współpraca w grupie przyniosła piękne efekty!

Uczniowie pracowali pod kierunkiem nauczycieli: Krystyny Tron i Kamili Zielińskiej. Relacja zdjęciowa kliknij