Dowożenie, dożywianie dzieci i działalność świetlicy szkolnej w czasie zdalnego nauczania

Szanowni Państwo,

w przyszłym tygodniu, tj. od 26-30 października, dowożenie dzieci odbywać się będzie zgodnie z następującym harmonogramem:

– kursy poranne bez zmian

– kursy popołudniowe: 12:45 i 14:40, zlikwidowany zostanie kurs ostatni (15:30).

Istnieje możliwość dalszej modyfikacji godzin kursów, ale tylko jeśli zajdzie taka potrzeba. Poinformujmy o tym Państwa z odpowiednim wyprzedzeniem.

Dożywianie dzieci na czas wprowadzonego zdalnego nauczania zostaje wstrzymane. Prosimy rodziców o wyposażenie dzieci w prowiant na czas pobytu w szkole.

Świetlica szkolna w czasie nauczania zdalnego działać będzie bez zmian: 6:30 – 16:30.

Dyrektor ZSP w Rogozinie