Ślubowanie klasy pierwszej

23 października odbyło się w naszej szkole ślubowanie pierwszoklasistów. Tegoroczna uroczystość odbyła się w wyjątkowej scenerii, spowodowanej pandemią.

Bohaterów uroczystości odwiedził Sylwester Ziemkiewicz – Wójt Gminy Radzanowo, który życzył uczniom sukcesów w nauce i samych dobrych chwil spędzonych w murach naszej szkoły. Wójt Sylwester Ziemkiewicz wręczył uczniom klasy pierwszej drobne suweniry.

Uczniowie, świetnie przygotowani przez swoją wychowawczynię Annę Śliwińską, zaprezentowali część artystyczną, na którą złożyły się poważne i pełne humory wiersze i piosenki. Potem cała klasa złożyła ślubowanie i otrzymała pasowanie na pierwszoklasistę. Dokonał tego, trzymając w ręku magiczny ołówek, Robert Majewski, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie.

Pierwszoklasiści otrzymali również drobne prezenty od rodziców i od Adama Struzika – Marszałka Województwa Mazowieckiego. Były to materiały odblaskowe, poprawiające widoczność dzieci na drodze szczególnie w czasie ciemnych jesienno-zimowych miesięcy.

Informujemy również, że z uroczystości pozostały zdjęcia i film wideo. Te materiały można uzyskać, kontaktując się z wychowawczynią klasy pierwszej, Anną Śliwińską.

Relacja zdjęciowa kliknij