Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Internecie

Rzeczywistość wymusza nowe rozwiązania. W tym roku nie mogliśmy spotkać się w przedszkolu i w szkole na uroczystej akademii z okazji Święta 11 Listopada. Postanowiliśmy przenieść ją do Internetu. Przedszkolaki i dzieci z klas I-III nagrały patriotyczne wierszyki i piosenki.

Dziękujemy wychowawczyniom, paniom Annie Pałysa (grupa młodsza), Beacie Kisio (grupa starsza), Agnieszce Jastrzębskiej (grupa młodsza), Annie Śliwińskiej (kl. I), Krystynie Tron i Kamili Zielińskiej (kl. II) i Małgorzacie Majewskiej (kl. III) za przygotowanie dzieci i sfilmowanie występów. W przygotowaniu występu brały udział też panie woźne oddziałowe: Marzena Mazur i Paulina Cieszkowska, sekretarz szkoły – pani Aneta Rutkowska i szkolny informatyk – pan Tomasz Siekierski, którym również dziękujemy.