Zostań wolontariuszem WOŚP-u

Drogie Dzieci! Szanowni Rodzice!

Oto informacja od Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie, który jak co roku, tak i w przyszłym, organizuje finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasza szkoła również pomaga przy organizacji tego wydarzenia:

Mamy to! Nasz Sztab #4840 działający w 29. Finale WOŚP został wczoraj zarejestrowany 🙂

Przechodzimy więc do rejestracji Wolontariuszy. Podobnie jak w roku ubiegłym mamy tylko 55 miejsc. Dlatego też pierwszeństwo będą mieli wolontariusze, z którymi mieliśmy już przyjemność współpracować w roku ubiegłym.

Dla bezpieczeństwa i zachowania obowiązujących wytycznych w związku z epidemią COVID-19 kandydatów na tegorocznych Wolontariuszy prosimy o zastosowanie się do następującej ścieżki rejestracji:

KROK 1: niezwłocznie zgłoś zamiar bycia wolontariuszem 29. Finału WOŚP swojemu opiekunowi w szkole (p. Jolanta Sochacka, p. S. Wajdowicz, p. I.Pikała i p. J. Kwiatkowska w Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Radzanowie oraz p. M. Kącicka w Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rogozinie);

KROK 2: wspólnie z rodzicem przeprowadź rejestrację online poprzez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl. Pamiętaj, że najpierw rejestruje się Twój rodzić, a potem dokonuje rejestracji dziecka/dzieci, aktualizując dane osobowe i kontaktowe.
Jeśli ktoś chce zmienić swoje ubiegłoroczne zdjęcie na identyfikatorze musi mieć przy rejestracji scan zdjęcia w formacie jpg, który wczyta w miejsce starego zdjęcia. UWAGA! Ważna jest tu jakość zdjęcia (600×800 pixeli);

KROK 3: wyślij w wiadomości messenger do Centrum Kultury i Sportu informację o przeprowadzeniu swojej rejestracji on-line.
Na Wasze rejestracje on-line czekamy do końca tygodnia tj. do 22 listopada br. Dla osób, którym z jakiegoś powodu nie powiedzie się rejestracja on-line uruchomimy w przyszłym tygodniu możliwość rejestracji w siedzibie sztabu (szczegółową ścieżkę postępowania podamy do wiadomości.

Pamiętajcie, że decyzja o akceptacji zgłoszenia wolontariusza podejmowana będzie każdorazowo przez Szefa Sztabu, który zgodnie z obowiązującym regulaminem ma prawo odmówić rejestracji wolontariusza.