Zdalne nauczanie w naszej szkole. Ankieta dla rodziców

Drodzy Rodzice!

W związku z ciągłym doskonaleniem zdalnego nauczania, zwracam się do Państwa z prośbą o informację, jak ten proces przebiega z perspektywy Rodzica.

Link do ankiety otrzymali Państwo na dzienniku Librus.

Proszę Państwa o ocenę i opinię, gdyż zależy nam prowadzeniu nauki w formie zdalnej na jak najwyższym poziomie.

Proszę wybaczyć liczne pytania, w tym szereg otwartych, wymagających wpisywania odpowiedzi. Wciąż wiele kwestii wymaga kształtowania. Szczerość i rzetelność w przeprowadzeniu tego badania uchroni nas przed popełnianiem błędów i pomoże zobaczyć perspektywę zapracowanego Rodzica, którego postawiono w roli nauczyciela. Szeroka informacja zwrotna od Państwa pozwoli stworzyć nam precyzyjny obraz zdalnego nauczania w naszej szkole.

Zachęcam wszystkich Rodziców – wypełnijcie ankietę. To pomoże nam pracować lepiej.

dyrektor ZSP w Rogozinie