Dzień Pluszowego Misia

25 listopada wszystkie nasze przedszkolaki obchodziły Dzień Pluszowego Misia. W tym roku nieco inaczej niż zwykle, bo bez udziału pluszowych zabawek. W przedszkolnej krainie pluszowych misiów nie zabrakło fantastycznych przebrań, misowych stylizacji i makijaży.

Dzień upłynął w niecodziennej i wyjątkowej atmosferze. Nie zabrakło okazjonalnych konkursów, tańców, zabaw i niezwykłej współpracy w czasie zespołowych zajęć plastycznych. Dzieci oglądały również prezentację i filmy edukacyjne dotyczące historii pluszowego misia oraz poznały wiele ciekawostek o niedźwiadkach.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów i przebrań dla dzieci. Dzięki nim przedszkolaki bardziej mogły poczuć atmosferę Światowego Dnia Pluszowego Misia. Galeria zdjęć kliknij