Mikołajki w przedszkolu i w szkole

Mikołajki są od wielu lat dniem, w którym w naszym przedszkolu i w szkole podtrzymujemy świąteczną tradycję. Również w tym roku, pomimo trudności w dotarciu do wszystkich dzieci, Mikołaj odwiedził nasza placówkę.

Dzieci powitały go z ogromnym entuzjazmem. W podziękowaniu za prezenty uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki.

Przedszkolaki dostały zabawki i książki. Dodatkowo obie grupy przedszkolne dostały od św. Mikołaja zabawki, pomoce dydaktyczne i sportowe.

Dzieci szkolne otrzymały drobne suweniry w postaci materiałów odblaskowych, które poprawią ich bezpieczeństwo na drodze. Prezenty czekają na wszystkich. Dzieci, które uczą się zdalne, dostaną je po powrocie do szkoły. Galeria zdjęć kliknij