Jakub Cieszkowski z klasy trzeciej zwycięzcą konkursu na kartkę bożonarodzeniową. Mamy i innych laureatów

Uczeń klasy trzeciej, Jakub Cieszkowski, zajął w kategorii klas I-III pierwsze miejsce w konkursie plastycznym na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową „Z sercem dla Jasia”. Wychowawczynią i koordynatorką artystycznych działań uzdolnionego plastycznie chłopca jest Małgorzata Majewska.

To nie jedyny sukces naszych uczniów. W kategorii przedszkolnej drugie miejsce zajęła Zofia Łabędzka (opieka artystyczna Beata Kisio), a trzecie miejsce w kategorii klas I-III zajął Mikołaj Adamczyk (opieka artystyczna Małgorzata Majewska).

W kategorii klas IV-VIII drugie miejsce przypadło Filipowi Dylewskiemu, a trzecie Mai Milczarek, Wiktorowi Sobierajowi. Opiekunem artystycznym dzieci jest Marlena Kącicka.

Konkurs zorganizowało Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie, a patronat objął Sylwester Ziemkiewicz – Wójt Gminy Radzanowo.

Laureaci miejsc 1., 2., i 3. w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody rzeczowe. Odbiór nagród CEKiS w Radzanowie uzgodni telefonicznie z ich rodzicami, zaś po dyplomy i słodycze pozostałych uczestników konkursu organizatorzy zapraszają do siedziby CKiS w Radzanowie już od 14 grudnia (poniedziałek).