Uwaga rodzice/opiekunowie dzieci z klasy I-III: prosimy o zwrot wypożyczonych laptopów

Od poniedziałku, 18 stycznia, dzieci z klas I-III wracają do szkoły. W związku z tym w ciągu dwóch dni roboczych (poniedziałek, wtorek) prosimy o zwrot wypożyczonych komputerów typu laptop. Urządzenia muszą być oddane w takim stanie technicznym, w jakim Państwo otrzymali je w dniu wypożyczenia i przekazania.

Dzieci z klas I-III będą potrzebowały tych urządzeń do nauki w szkole.

O terminie zwrotu i stanie technicznym komputera mówi „Regulamin wypożyczenia laptopów na czas zdalnego nauczania w ZSP w Rogozinie”, który stanowi część umowy podpisanej przez Państwa i Szkołę.

Oczywiście, w razie ponownego uruchomienia zdalnego nauczania przez Rząd RP, będziemy znowu mogli udostępnić Wam sprzęt komputerowy.