Terminarz dni wolnych i powrotu do szkoły w maju 2021 r.

Niniejsza wiadomość dotyczy wyłącznie uczniów szkoły podstawowej.

Dni wolne

Po przeprowadzeniu ankiety dotyczącej zmiany terminu dni wolnych okazało się, że spośród 145 rodziców, którzy wzięli udział w badaniu, 134 opowiedziało się za przesunięciem terminu dni wolnych od zajęć dydaktycznych ze stycznia na maj, 11 było przeciwnych.

A zatem dni wolne od zajęć dydaktycznych będą w terminie: 4, 5, 6 maja 2021 r. (wtorek, środa, czwartek). 3 maja (poniedziałek) jest ustawowo dniem wolnym od pracy. Wracamy do zajęć szkolnych w piątek, 7 maja.

Nauka zdalna, stacjonarna czy hybrydowa?

KLASY I-III

Od 7 maja (piątek) wszystkie klasy młodsze wracają do szkoły (nauka stacjonarna).

KLASY IV-VIII

Od 17 maja do 28 maja klasy IV-VIII przechodzą w tryb nauki hybrydowej, a zatem:

• w dniach 17.05 – 21.05.2021 r. – klasy VIIa, VIIb i VIII przyjeżdżają do szkoły (nauka stacjonarna), klasy IV, V i VI pozostają w trybie nauki zdalnej (w domach);
  • w dniach 24.05 – 28.05. 2021 r. – klasy IV, V i VI przyjeżdżają do szkoły (nauka stacjonarna), klasy VIIa, VIIb i VIII pozostają w trybie nauki zdalnej (w domach);

UWAGA! W dniach 25, 26, 27 maja 2021 r. odbędzie się egzamin ósmoklasisty, a więc w tych dniach nie będzie zajęć dydaktycznych. Dzieci – jak co roku – pozostają w domach. W tych dniach nie będą również prowadzone zajęcia zdalne.

Od 31 maja 2021 r. wszystkie klasy wracają do nauki stacjonarnej!