Uwaga! Roboty na drodze przed szkołą!

Informujemy, iż 14.05.2021 r. ruszył remont drogi powiatowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rogozinie (ul. Mazowiecka).

W związku z prowadzonymi pracami drogowymi, przemieszczanie się po drodze oraz dojazd do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie w najbliższym czasie będzie utrudniony.

W czasie modernizacji nawierzchni może ulec organizacja ruchu, a także dotychczasowe oznakowanie drogi. W związku z powyższym prosimy wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności w czasie dowożenia i odbierania dzieci oraz przejeżdżania obok przedszkola i szkoły.

Jeśli dziecko samodzielnie dostaje się do szkoły (np. rowerem), prosimy o każdorazowe uczulanie pociech o czyhających na nie niebezpieczeństwach na ulicy Mazowieckiej.