Rajd szkolnej drużyny zuchowej

Doczekaliśmy się! Po długiej przewie związanej z pandemią, 22 maja z wielkim entuzjazmem 25 GZ „Lisia Gromada” udała się do Nowej Góry na Festiwal Football 3 & Global Goals na słodko, w ramach  Fair Play Program.

Program FAIR PLAY to projekt, którego celem jest rozwinięcie atrakcyjnego i ciekawego programu społeczno-edukacyjnego poprzez naukę gry w Football3.

Pod czujnym okiem doświadczonych wolontariuszy dzieci rozegrały mecze metodą football3.

Ponadto świętowały Światowy Dzień Pszczół, biorąc udział w różnorodnych zadaniach, wykorzystując zdobytą widzę i budując m.in. ule z trzciny.

Pełni wrażeń i z licznymi upominkami wróciły do szkoły, tym samym, oczekując na kolejne wspólne wyprawy.

Opiekunką zuchów i organizatorką wyprawy była nauczycielka naszej szkoły, Justyna Drajkowska.

Czuwaj!

Zdjęcia z rajdu kliknij